Cześć, jestem Sylwia, moim marzeniem jest pojechanie do Ameryki Południowej

Dowiedz się jak mi idzie
Hej! W tym roku mam swoje 18 urodziny i pochodzę z Lidzbarka Warmińskiego – małego miasteczka, gdzie wszyscy się znają. Uwielbiam podróże i poznawanie nowych kultur, jestem otwarta na ludzi i wchodząc w dorosłość chciałabym skupić się na spełnianiu marzeń. Uwielbiam nowe środowiska, to niesamowita przygoda, być w nowym miejscu i uczyć się jak odnaleźć własny rytm. Uważam też, że najlepsze znajomości to te, które zawieramy właśnie w czasie przygód, z milionem wspaniałym wspomnień w głowie oraz nieśmiertelnym „Hej, a pamiętasz kiedy...?”. Właśnie dlatego jestem harcerką, gdzie wraz z mnóstwem niesamowitych ludzi, przeżywam niezapomniane chwile. Pomaga mi to także w podróżowaniu i realizacji swojego największego celu - odwiedzenia każdego kraju świata. No bo jak tu być niepewnym siebie i nieśmiałym, kiedy otaczają Cię sami otwarci na przygody ludzie? To dzięki rodzicom oraz ZHP jestem gotowa na nowe przygody, a ja chce to jeszcze w sobie rozwijać! :)

O moim celu

Jak już wspomniałam, moim celem jest odwiedzenie każdego kraju na świecie. Mam za sobą już wyjazd do Włoch, Austrii oraz Ukrainy, więc dopiero zaczynam, ale teraz stawiam na podbicie Ameryki Południowej! Najbardziej zależy mi na odwiedzenia Machu Picchu, czyli najlepiej zachowanego miasta Inków. Kto by nie chciał? Starożytne ruiny, nieznane miejsce w górach, smak zapierającej dech w piersiach przygody i niezapomniane wspomnienia. Chciałabym uwiecznić każdą chwilę tego wyjazdu, aby na zawsze zapamiętać, że o marzenia ZAWSZE trzeba walczyć do ostatniej chwili, oraz że kto się poddaje ten nie zyskuje. Świat stoi przed nami otworem, więc dlaczego miałabym nie spróbować i nie odwiedzić tylu wspaniałych miejsc w Ameryce Południowej? Warto spróbować!

Na co zbieram

Nie da się ukryć, że taki wyjazd jest dość kosztownym przedsięwzięciem. Tym bardziej dla osoby młodej i niedoświadczonej. Nie ukrywam także, że potrzebuję pomocy w tym temacie, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc w zebraniu 4000zł, czyli 50% wymaganej kwoty. Pieniądze te potrzebuję na podstawowe rzeczy jak transport czy zakwaterowanie. Resztę kwoty mam zamiar zebrać przez pracę, a także z pomocą rodziny. Każda kwota jest dla mnie malutkim kroczkiem w stronę spełnienia marzeń. Chociaż nie będzie łatwo, wierzę, że razem damy radę!

Nie jest lekko, ale dążę do mojego wymarzonego celu.

Nie porwałem sie z motyką na księżyc

Mój postęp w realizacji celu.

6%
 • Bezpieczeństwo

  To po prostu bezpieczeństwo

 • Mój rozwój

  To powód mojej podróży

 • Pieniądze

  Najlepiej zdobywać samemu

 • Podróże

  Wymagają umiejętności

 • Promocja

  To główna część mojej pracy

 • Rodzice

  Powinni być spokojni

 • Szkoła

  Jest dla mnie ważna

Osób lubi to

Osób podzieliło sie ze znajomymi

27zł

Tyle uzbierałem z 4000zł

Wspomóż mnie

5zł
25zł
inna kwota

Mój przewodnik

Osobą, którą zainspirowała mnie do podjęcia tego wyzwania jest Janek Witkowski - podróżnik, uczestnik wypraw na ośmiotysięczniki i osoba, która ma za sobą trzy podróże po Ameryce Południowej. Janek wspiera mnie w realizacji projektu poprzez dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem, oraz motywowaniem do działania

Regulamin O projekcie Video Referencje Dla rodziców Kontakt